DİJİTAL BASKI

Dış mekan dijital baskı güneş ışığı ve zorlu hava şartlarına karşı dayanıklılığı ile açık hava reklamcılığında ilk tercih olmaktadır. Solvent içerikli baskı mürekkebi ve zorlu hava koşullarına dayanabilecek baskı malzemeleri branda afişdijital baskı folyosu ile açıkhavada uzun süre boyunca bozulmadan kalabilecek, kalıcı görseller oluşturulabilir.

Dijital baskı kumaş üzerine iç ve dış mekanlarda sınırsız renk ve baskı tekniği uygulanarak firmamız tarafından üretilen bir baskı çeşididir.Dijital baskıda kullanılan malzeme ve baskı kalitesini,kumaşın dış mekanlarda uzun zaman dayanıklılığı ve baskı çözünürlüğü önemlidir.Firmamız bu anlamda müşterilerine en iyi hizmeti kısa sürede vermektedir.Dijital baskıda,iç ve dış mekanlarda farklı alanlarda farklı şekillerde talepler doğrultusunda adreslere gönderimler yapılmaktadır.

Dijital baskı kelime anlamı olarak dijital ortamda çıkarılan baskı anlamına gelir.İç mekanda kanserojen madde içermeyen güven ile kullanabileceğiniz dijital baskı, firmamızın kendi imalatıdır.Dijital baskı imalatında ekonomik fiyatlarla en kısa zamanda teslimat garantisi vermekteyiz. Dijital baskı tekniğiyle yapılan ürünlerimiz akmaz ve solmaz. Fiyat almak için müşteri temsilcilerimizle görüşünüz…

 

 E-Bülten

Bize Ulaşın

Dil (Languange)