FLAMA BAYRAK

Flama satışı yapan firmalar flama üretimi flama satışı flama imalatı yapan ve ürettiği malzemeleri iç ve dış piyasaya satan kurumsal firmalara denilmektedir.

Bayrak sektöründe olan flama satışı genel itibari ile tekstil ve reklam sektörüne katkısı tartışılamaz.Flama satışı ve imalatı baskı makinelerinin üretilmesi bir nebzede olsa sektöre ayrı bir hareketlilik sağlamıştır.

Teknolojinin gelişmesiyle flama imalatı seri şekilde yapılabilmektedir.Eskiden flama satış ve imalatı alt düzeylerde olmakla birlikte günümüz şartlarında flama satışı üst seviyelere çıkmıştır.

Flama bayrak yelken bayrak olta bayrak olarakta adlandırılır.

75×300 Olta Bayrak Aksesuarları
Olta Bayrak size 1 adet bidon altında takma aparat’ı ile beraber
1 adet 1 metrelik çelik kıvrılabilir uç
1 adet 1,5 metrelik siyah boyalı direk.

75×300 Olta Bayrak Kurulumu
Size gelen olta bayrak  yelken bayrak direklerinden kalın olan direği alın. Direğin alt kısmına ip bağlama yeri aşağıya gelecek şekilde tutun. Üst kısmında var olan ve direğin içine gömülü olan plastik parçanın içine ince olan direği yerleştirin. Daha sonra çelik teli ince olan direğin içine gömülü olan ucu 4 mm. delik olan plastiğe yerleştirin. Olta bayrak yelken bayrak alın ve ip olan kısmından tutarak çelik telden içeriye giydirin. Olta bayrak yelken bayrak direğe sonuna kadar girdiğinde ipi yelken bayrak direğinin bitişine kadar üstünde yer alan plastik materyalin deliğinden geçirerek bağlayın. Sonra plastik bidon’unuza bayrak direğini takın. Bidona su doldurun. Olta bayrak kuruluma hazır.

Olta bayrak ile etkili reklam. Olta bayrak imalatı. Olta bayrak istanbul. Olta bayrak avcılar. Olta bayrak imalat ve satış merkezi. Olta bayrak üretimiyle hizmetinizdeyiz.

Yelken bayrak ile etkili reklam. Yelken bayrak imalatı. Yelken bayrak istanbul. Yelken bayrak avcılar.  Yelken bayrak imalat ve satış merkezi. Yelken bayrak üretimiyle hizmetinizdeyiz.

Plaj bayrağı. Plaj bayrak imalatı. Plaj bayrak istanbul. Plaj bayrağı avcılar. Plaj bayrağı etkili reklam aracınız. Plaj bayrağı üretimi ile hizmetinizdeyiz.E-Bülten

Bize Ulaşın

Dil (Languange)