PLAJ BAYRAĞI
YELKEN BAYRAK

PLAJ BAYRAĞI

Plaj bayrağı yelken bayrak olta bayrak olarak adlandırılır.Etkili bir reklam aracıdır.

Olta bayrak grupları aşağıdaki gibi sıralanmaktadırlar.
Yelken bayrak plaj bayrak olta bayrak olarak ayrı gruplardan oluşmaktadırlar.

Üretimini Yaptığımız Bayraklarda Kullanılan Malzemeler
- Kullanılan Kumaş: Raşel m²/125 gr.
- Boya:  İsviçre
- Baskı Makineleri: Mimaki

Olta bayrak imalatı olta bayrak üreticileri istanbul olta bayrak üretimi İstanbul’da yelken bayrak üretimi olta bayrak malzemesi kamış ve dubadan oluşmaktadır.Olta bayrak imalatı olta bayrak ve yelken bayrak üretimi
olta bayrak , yelken bayrak, plaj bayrak imalatı yapılmaktadır.

Renkli ve farklı görüntüsü ile dikkat çeken plaj bayrak olta bayrak çeşitlerini üreten firmamız, size en iyi kaliteyi sunmaktayız. Uzun zamandan bu güne tecrübemiz ile olta bayrak plaj bayrak imalatında bize güvenebilirsiniz.
Olta bayrak plaj bayrak üretimini firmamız tamamen kendi yapmaktadır. Olta bayrak reklam amaçlı kullanımlı bir bayrak türüdür. Her renkte,çalışmada toptan ve perakende satışlarımız vardır. Raşel kumaş üzerine dijital baskı yapılan bayraklarımız yıkanmaya uygundur.

Olta bayraklar raşel kumaştan imal edilen bir reklam aracıdır.Olta bayrak-yelken bayrak görüntü itibari ile sürekli hareket halinde olduğundan oldukça dikkat çekicidir. Kumaşa baskı olduğundan dolayı rüzgar geçirme özelliğine sahiptir ve kumaşın yıpranmamasına katkı sağlar.Olta bayrak plaj bayrak günümüzde yaygın olarak kullanılmaya başlandı.Ülkemizdeilgi toplayan olta bayrak etkili bir reklam aracıdır. Yelken ve plaj bayrak gibi isimleri de mevcuttur.

Olta Bayrak Avantajları nelerdir ?

1-) Olta bayrak reklam  ve tanıtım amacıyla kullanılmaktadır.
2-) Olta bayrak hafifliği ve kolay montajı ile istenilen her yerde reklam yapabilme özelliğine sahiptir.
4-) Olta bayrak uygun fiyatlı ve herkesin ilgisini cekebilecek şekilde üretilmektedir.
5-) Olta bayrak dayanıklı ve kalıcı oluşundan dolayı talep edilmektedir.

Olta Bayrak diğer adıyla yelken bayrak daha çok reklam bayrağı olarak kullanılan bir üründür.

Firmaların, AVMler de ve fuarlarda kullanabilecekleri,işyeri önlerinde üzerinde logoları ve tanıtım amaçlı yazılarının olduğu reklam bayrağıdır. Bayrak kumaşı olarak raşel kumaş kullanılmaktadır direği metal alt bidonu plastik malzemedir. Rüzgara göre 360 derece dönebilen yelken bayrak bu özelliği sayesinde kendi direğine dolaşmayan ve sağlam ekonomik  uzun süre kullanılabilecek bir ürünümüzdür.

Dijital baskı tekniği ile üretilen olta bayrak her türlü ortam koşullarına karşı dayanıklıdır. Olta bayrak yelken bayrak özellikle dayanıklı olması gereken bir üründür ekonomik olmasıyla doğru orantılıdır. Dayanıklı bir olta bayrak , yelken bayrak ömrünü uzatacaktır. Dubalı reklam bayrakları imalat ve satış merkezi. Olta bayrak imalat istanbul avcılar. Yelken bayrak imalatı istanbul avcılar. Plaj bayrağı imalatı istanbul avcılar. Reklam bayrakları imalat ve satış merkezi istanbul avcılar.

Firmamız bayrak sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte, bu tecrübemizle olta bayrak , yelken bayrak veya plaj bayrak üretimi yapmaktadır, siz  müşterilerimize kaliteli ve ekonomik yelken bayrak ve süratli hizmet vermek için teknolojiyi takip ediyoruz, üretimi kendi bünyesinde bulunduran firmalardan biriyiz, bu yüzden hızlı üretimi ile sizlere en iyi hizmeti sunarız.Siparişleriniz üretimden itibaren, size teslim edilinceye kadar kalite kontrol ve takibimizdedir.

75×300 Olta Bayrak Aksesuarları
Olta Bayrak size 1 adet 22lt. bidon altında takma aparat’ı ile beraber
1 adet 1 metrelik çelik kıvrılabilir uç
1 adet 4 metrelik siyah boyalı direk.

75×300 Olta Bayrak Kurulumu
Size gelen olta bayrak direklerinden kalın olan direği alın. Direğin alt kısmına ip bağlama yeri aşağıya gelecek şekilde tutun. Üst kısmında var olan ve direğin içine gömülü olan plastik parçanın içine ince olan direği yerleştirin. Daha sonra çelik teli ince olan direğin içine gömülü olan ucu 4 mm. delik olan plastiğe yerleştirin. Olta bayrak yelken bayrak alın ve ip olan kısmından tutarak çelik telden içeriye giydirin. Olta bayrak yelken bayrak direğe sonuna kadar girdiğinde ipi yelken bayrak direğinin bitişine kadar üstünde yer alan plastik materyalin deliğinden geçirerek bağlayın. Sonra plastik bidon’unuza bayrak direğini takın. Bidona su doldurun. Olta bayrak kuruluma hazır.

Olta bayrak yaz kampanyamız başladı .Olta bayrak imalat ve satış merkezi .Olta bayrak ile artık hem park sorununuzu çözün hemde etki bir reklam oluşturun .Olta bayrak size etkili reklam yapma olanağı sağlar .Olta bayrak’larınıza istediğiniz renk ve tasarım çalışmalarını grafikerlerimiz yapmaktadır.Olta bayrak etkili reklam aracınız…

Yelken bayrak ile işyeriniz dikkat çeksin.Kampanyalarınızı ,duyurularınızı veya f’irma adınızı yelken bayrak ile duyurabilirsiniz .Yelken bayrak kırılmaz solmaz alüminyum direk 1.sınıf Raşel kumaş ve 22 litre suluk bidon’dan oluşmaktadır .Yelken bayrak imalatında uzun yıllardır tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz .Yelken bayrak etkili bir reklam aracıdır .Yelken bayrak ile hem ucuz maliyetli reklamnız olsun hemde ürün tanıtımlarınızı geniş bir alanda yapın .Yelken bayrak ile alakalı sorularınızı iş günleri içerisinde bizi arayarak çözebilirsiniz .

Plaj bayrağı ile yaza hareketli girin .Plaj bayrağı ile etkili bir reklam oluşturursunuz .Plaj bayrak son derece göz alıcı bir reklam aracıdır .Plaj bayrağı imalat ve satış merkezi .Plaj bayrağı ile alakalı tasarım çalışmalarınızı bize mail yoluyla gönderebilirsiniz.

Dubalı bayrak imalat ve satış merkezi .Dubalı bayrak üretiminde tecrübeli grafik ve imalat hizmeti veriyoruz.Mimaki marka makinalarımızla size daha kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz .Dubalı bayrak siparişleriniz kısa süre içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla size ulaştırılır .Dubalı bayrak etkili reklam aracınız….

Olta bayrak ile etkili reklam. Olta bayrak imalatı. Olta bayrak istanbul. Olta bayrak avcılar. Olta bayrak imalat ve satış merkezi. Olta bayrak üretimiyle hizmetinizdeyiz.

Yelken bayrak ile etkili reklam. Yelken bayrak imalatı. Yelken bayrak istanbul. Yelken bayrak avcılar.  Yelken bayrak imalat ve satış merkezi. Yelken bayrak üretimiyle hizmetinizdeyiz.

Plaj bayrağı. Plaj bayrak imalatı. Plaj bayrak istanbul. Plaj bayrağı avcılar. Plaj bayrağı etkili reklam aracınız. Plaj bayrağı üretimi ile hizmetinizdeyiz.

Türkiyenin her yerine hızlı kargo imkanı vardır.Plaj bayrağı Olta bayrak Yelken bayrak Dubalı bayrak Dikme bayrak diye adlandırılır.Olta bayrak en yaygın olarak bilinenidir.Yelken bayrak ve plaj bayrağı olarakta telaffuz edilir.

Firmamız garantili ve dayanıklı ürünler sunmaktadır.Üretimini yapmış olduğumuz olta bayrak yelken bayrak ve plaj bayrağı son derece sağlıklı ve etkili bir reklam aracıdır.Olta bayrak sipariş vermek için bizimle irtibata geçiniz.Yelken bayrak veya plaj bayrağı olarak tanıtabilirsiniz.

Olta bayrak Yelken bayrak veya plaj bayrağı yaptırmadan önce bizi mutlaka arayınız.

 

 E-Bülten

Bize Ulaşın

Dil (Languange)